Usługi i finanse

Serdecznie zachęcamy do wykorzystania naszego doświadczenia podczas zakupu spółki. Takie przedsięwzięcie wymaga umiejętności przeprowadzenia efektywnej analizy rynku. Będzie ono skuteczne tylko w trakcie sprzyjających okoliczności. Do tego równie istotne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji transakcyjnej i spełnienia formalności.

Założyciel naszej kancelarii zajmuje się zagadnieniami prawa upadłościowego i naprawczego. Oprócz pomocy świadczonej osobom fizycznym i firmom, w Zimmerman i Wspólnicy Sp. K. reprezentujemy też między innymi interesy syndyków masy upadłościowej. W przypadku wszelkich pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej.

Chciałbyś uzyskać konstruktywną poradę prawną, ale nie masz czasu iść do adwokata? Albo po prostu mieszkasz zbyt daleko? W takim wypadku Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kostyra ma coś, co może ci się przydać. Oferują pomoc online, poprzez ich stronę internetową. Wystarczy, że w mailu opiszesz, jak wygląda twoja sprawa. Adwokat w mailu zwrotnym przedstawi wstępny kosztorys, a po wpłaceniu pieniędzy otrzymasz pełny dokument z opinią. Wykonują pisma procesowe, wzory umów, opinie oraz wiele innych.

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju srebrne monety premium. To propozycja dla osób, które szukają dobrego sposobu na zainwestowanie pieniędzy. Srebrne bilony to rozwiązanie, które nie jest tak kosztowne jak złoto, a jednocześnie z pewnością zwróci się po latach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do współpracy. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele szczegółów oraz cały asortyment naszego sklepu internetowego. Sprawdź i złóż zamówienie, jeśli masz pytania - na wszystkie odpowiemy!

Czasami pieniądze długo zalegają w naszym portfelu. Ostatecznie okazuje się, że przestają być one aktualne. Spokojnie, to że nie zdążyłeś ich wymienić jeszcze nic nie znaczy. W naszym kantorze prowadzimy skup wycofanych banknotów. Zamiast trzymać nieaktualne, a także mało co warte pieniądze, wymień je na te, które są obecnie w obiegu!

Giełda wierzytelności czy też giełda długów staje się coraz popularniejszym narzędziem wywierania pośredniego nacisku na swoich dłużników. Podstawą jej popularności jest przede wszystkim duża skuteczność. W wielu przypadkach tylko umieszczenie dłużnika na liście wystarcza do odzyskania należności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

W sytuacji, w której dana spółka jest niewypłacalna, możliwe jest ogłoszenie jej upadłości. Alternatywą do tego działania jest sanacja, czyi postępowanie, które ma na celu przekazania firmy dłużnika pod ochronę zarządcy. Może to pozwolić na odstąpienie od umów, które w danym momencie są niekorzystne jak również na redukcję zatrudnienia.

Dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania były w pełni dopasowane do profilu prowadzonej przez Państwa firmy transportowej lub działalności handlowo-usługowej. Dlatego też zarządzanie flotą samochodową realizujemy na różnych płaszczyznach i poprzez wykorzystanie sprzętu o zróżnicowanej funkcjonalności. Dysponujemy rozwiązaniami dla taborów małych, złożonych z samochodów osobowych orz niewielkich aut dostawczych, jak również i większych - złożonych głównie z pojazdów ciężarowych. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas monitoring sprosta Państwa oczekiwaniom.

Wiele osób ceni sobie możliwości tymczasowego, elastycznego zatrudnienia, chociażby ze względów finansowych, posiadania statusu studenta, czy też stawiania pierwszych kroków na rynku. Grupa Pako HR oferuje swoim klientom wynajem pracowników. Jest to usługa polegająca na zwerbowaniu siły roboczej, której kompetencje oraz wynagrodzenie zostanie ustalone w porozumieniu z klientem. Współpracując z nami stawiasz na obsługę na najwyższym poziomie, oszczędzasz na rekrutacji, a także przekazujesz nam prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Jesteśmy nowoczesną firmą, z którą współpracują najlepsi specjaliści w branży oferującej zakup polis. Nasza agencja ubezpieczeniowa z Warszawy oferuje wsparcie sprzedaży oraz usługi administracyjne i rozliczeniowe. Zajmujemy się również kwestiami marketingowymi, szkoleniami oraz zapleczem IT, aby powiązane z nami spółki mogły skupić się wyłącznie na prowadzeniu spraw klientów.

Nasza firma oferuje rozliczanie podatków przedsiębiorstw, które działają na skalę międzynarodową. Jeśli założyłeś firmę w Polsce, a prowadzisz sprzedaż i księgowość w Niemczech w odrębnym oddziale, pomożemy Ci w składaniu deklaracji podatkowych za granicą. Zajmujemy się również obsługą płac i monitorowaniem finansów podmiotu.

Prowadzący na terenie Warszawy własną kancelarię adwokacką prawnik świadczy szeroko pojęte usługi prawnicze związane z prawem cywilnym, karnym oraz rodzinnym. Adwokat udziela porad prawnych, sporządza wnioski, pisma procesowe oraz innego rodzaju dokumenty, a także występuje przed sądem lub urzędem jako obrońca lub pełnomocnik klienta.