Usługi i finanse

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty usług fotograficznych jakie oferuje studio ze stolicy małopolski. Szczyci się ono pozytywnymi opiniami oraz pięknymi zdjęciami ze ślubów i wesel. W firmie tej pracuje doświadczony fotograf ślubny. Kraków ceny ma wysokie, jednak studio to proponuje konkurencyjny cennik. Mimo wysokiego poziomu świadczonych usług, fotograf ślubny w Krakowie proponuje jedne z najniższych cen.

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie finansowym w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla przedsiębiorstw. Z nami pozyskasz dotacje na szkolenia i zwiększysz kompetencje swoich pracowników, a tym samym prestiż firmy. Nie czekaj, już dziś zgłoś się. Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Masz problem z uzyskaniem należnej rekompensaty? Skorzystaj z naszych usług - oferujemy dochodzenie odszkodowań. Pomagamy osobom fizycznym i reprezentujemy naszych klientów przed podmiotami odpowiedzialnymi za powstałe szkody. Zapraszamy do naszej kancelarii we Wrocławiu.

Potrzebujesz przeprowadzić kontrolę dokumentów pod względem formalnym? Nie wiesz jak wyliczyć urlopy pracowników? Nasze biuro rachunkowe w Warszawie zajmuje się usługami księgowymi, sprawami związanymi z kadrami i płacami oraz rozliczeniami podatkowymi. Udzielamy również porad w zakresie przepisów prawa administracyjnego.

Realizowany przez biegłego rewidenta audyt księgowy pozwala ocenić zgodność przygotowanej dokumentacji z aktualnymi regulacjami i przepisami obowiązującego prawa. Praca rewidenta obejmuje między innymi badanie wszelkich sprawozdań finansowych, pakietów konsolidacyjnych, projektów finansowych ze środków unijnych etc.

Obszarem naszych działań jest szeroko pojęta rachunkowość i doradztwo księgowe. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, ponieważ pracujemy w oparciu o wyznaczone standardy rachunkowości oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Wysoka jakość i fachowe usługi księgowe. Wrocław - A.F.O..