Usługi i finanse

Serdecznie zachęcamy do wykorzystania naszego doświadczenia podczas zakupu spółki. Takie przedsięwzięcie wymaga umiejętności przeprowadzenia efektywnej analizy rynku. Będzie ono skuteczne tylko w trakcie sprzyjających okoliczności. Do tego równie istotne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji transakcyjnej i spełnienia formalności.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób chcących pozyskać środki finansowe na założenie działalności gospodarczej, ale także inwestorów. Dzięki nam dowiesz się, jak zarabiać na pożyczkach i jak zyskać dodatkowy kapitał na rozwój własnego biznesu. Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem.

Założyciel naszej kancelarii zajmuje się zagadnieniami prawa upadłościowego i naprawczego. Oprócz pomocy świadczonej osobom fizycznym i firmom, w Zimmerman i Wspólnicy Sp. K. reprezentujemy też między innymi interesy syndyków masy upadłościowej. W przypadku wszelkich pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej.

Chciałbyś uzyskać konstruktywną poradę prawną, ale nie masz czasu iść do adwokata? Albo po prostu mieszkasz zbyt daleko? W takim wypadku Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kostyra ma coś, co może ci się przydać. Oferują pomoc online, poprzez ich stronę internetową. Wystarczy, że w mailu opiszesz, jak wygląda twoja sprawa. Adwokat w mailu zwrotnym przedstawi wstępny kosztorys, a po wpłaceniu pieniędzy otrzymasz pełny dokument z opinią. Wykonują pisma procesowe, wzory umów, opinie oraz wiele innych.

W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju srebrne monety premium. To propozycja dla osób, które szukają dobrego sposobu na zainwestowanie pieniędzy. Srebrne bilony to rozwiązanie, które nie jest tak kosztowne jak złoto, a jednocześnie z pewnością zwróci się po latach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do współpracy. Na naszej stronie znajdą Państwo wiele szczegółów oraz cały asortyment naszego sklepu internetowego. Sprawdź i złóż zamówienie, jeśli masz pytania - na wszystkie odpowiemy!

Właśnie te produkty idealnie nadają się dla większych, jak i mniejszych firm oraz przedsiębiorstw. Officentrum proponuje artykuły biurowe w niskiej cenie. Dzięki nim zakupicie między innymi tanie tusze i tonery do drukarek, papier Bez Pyłowy, folię stretch, papier eco, a także wiele innych tego typu produktów.

Czasami pieniądze długo zalegają w naszym portfelu. Ostatecznie okazuje się, że przestają być one aktualne. Spokojnie, to że nie zdążyłeś ich wymienić jeszcze nic nie znaczy. W naszym kantorze prowadzimy skup wycofanych banknotów. Zamiast trzymać nieaktualne, a także mało co warte pieniądze, wymień je na te, które są obecnie w obiegu!

Giełda wierzytelności czy też giełda długów staje się coraz popularniejszym narzędziem wywierania pośredniego nacisku na swoich dłużników. Podstawą jej popularności jest przede wszystkim duża skuteczność. W wielu przypadkach tylko umieszczenie dłużnika na liście wystarcza do odzyskania należności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

W sytuacji, w której dana spółka jest niewypłacalna, możliwe jest ogłoszenie jej upadłości. Alternatywą do tego działania jest sanacja, czyi postępowanie, które ma na celu przekazania firmy dłużnika pod ochronę zarządcy. Może to pozwolić na odstąpienie od umów, które w danym momencie są niekorzystne jak również na redukcję zatrudnienia.

Dbamy o to, by oferowane przez nas rozwiązania były w pełni dopasowane do profilu prowadzonej przez Państwa firmy transportowej lub działalności handlowo-usługowej. Dlatego też zarządzanie flotą samochodową realizujemy na różnych płaszczyznach i poprzez wykorzystanie sprzętu o zróżnicowanej funkcjonalności. Dysponujemy rozwiązaniami dla taborów małych, złożonych z samochodów osobowych orz niewielkich aut dostawczych, jak również i większych - złożonych głównie z pojazdów ciężarowych. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas monitoring sprosta Państwa oczekiwaniom.