Usługi i finanse

Serdecznie zachęcamy do wykorzystania naszego doświadczenia podczas zakupu spółki. Takie przedsięwzięcie wymaga umiejętności przeprowadzenia efektywnej analizy rynku. Będzie ono skuteczne tylko w trakcie sprzyjających okoliczności. Do tego równie istotne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji transakcyjnej i spełnienia formalności.

Założyciel naszej kancelarii zajmuje się zagadnieniami prawa upadłościowego i naprawczego. Oprócz pomocy świadczonej osobom fizycznym i firmom, w Zimmerman i Wspólnicy Sp. K. reprezentujemy też między innymi interesy syndyków masy upadłościowej. W przypadku wszelkich pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej.

Czasami pieniądze długo zalegają w naszym portfelu. Ostatecznie okazuje się, że przestają być one aktualne. Spokojnie, to że nie zdążyłeś ich wymienić jeszcze nic nie znaczy. W naszym kantorze prowadzimy skup wycofanych banknotów. Zamiast trzymać nieaktualne, a także mało co warte pieniądze, wymień je na te, które są obecnie w obiegu!

W sytuacji, w której dana spółka jest niewypłacalna, możliwe jest ogłoszenie jej upadłości. Alternatywą do tego działania jest sanacja, czyi postępowanie, które ma na celu przekazania firmy dłużnika pod ochronę zarządcy. Może to pozwolić na odstąpienie od umów, które w danym momencie są niekorzystne jak również na redukcję zatrudnienia.

Nasza firma oferuje rozliczanie podatków przedsiębiorstw, które działają na skalę międzynarodową. Jeśli założyłeś firmę w Polsce, a prowadzisz sprzedaż i księgowość w Niemczech w odrębnym oddziale, pomożemy Ci w składaniu deklaracji podatkowych za granicą. Zajmujemy się również obsługą płac i monitorowaniem finansów podmiotu.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i prowadzimy również serwis kas fiskalnych w Toruniu, będąc w stanie wyeliminować różnego rodzaju usterki - zarówno te mniejsze, jak i większe. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, wiedzy i kwalifikacjom, realizujemy zlecenia skutecznie i szybko, a pomaga nam w tym nowoczesne zaplecze techniczne.

Każde przedsiębiorstwo, które znajduje się w długotrwałym kryzysie może złożyć wniosek o upadłość, lub rozpocząć postępowanie restrukturyzacyjne, które nie wymaga zakończenia działalności firmy. Wsparcie naszej firmy z Warszawy obejmuje pomoc we wdrożeniu tych procedur i ustalenie harmonogramu spłat zadłużenia.

Pióra Faber Castell od zawsze kojarzą się z najwyższą elegancją i prestiżem. Niejednokrotnie materiały z jakich są wykonane oraz ich forma zachwycają estetów. Zapraszamy do sklepu internetowego WiecznePiora.eu oferującego ogromny wybór znakomitych piór wiecznych wykonanych przez najbardziej cenionych producentów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pakarton. To producent opakowań kartonowych, które z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Nasza propozycja obejmuje różne wielkości oraz kształty naszych produktów. W ofercie znajdują się różnego rodzaju elementy, które odznaczają się dużą wytrzymałością oraz solidnością. Są one przystosowane do transportu, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i inne czynniki pojawiające się podczas transportu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierając konto dla studenta w naszym, otrzymujesz łatwy dostęp do swojej gotówki, a także produkty oraz usługi finansowe jak chociażby najlepszy kredyt mieszkaniowy lub indywidualne konto emerytalne. Jeśli skończyłeś 18 lat, uczysz się w szkole lub studiujesz, możesz skorzystać z pakietu atrakcyjnych rozwiązań w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb. Sprawdź już dziś.

W Waszym życiu zdarzyło się coś niespodziewanego i niezbędna jest Wam pilnie gotówka, a Wasza zdolność kredytowa jest negatywna? Pożyczki pod zastaw auta czy nieruchomości, jakie realizujemy w zakresie działalności wrocławskiej firmy lombardaut.pl to rozwiązanie, które pomoże Wam wyjść z tarapatów. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i życzliwość niezależnie od Waszego statusu w BiK. Dbamy też o to, by wszystkie procedury i prawne detale były ograniczone do minimum.

Jeżeli w Twoim przedsiębiorstwie podwładni nie identyfikują się z celami firmy, nie potrafią współpracować ze sobą w zespole, ich wydajność waha się z niewiadomych powodów, zgłoś się do nas. Proponujemy szkolenia dla pracowników z różnych branż. Do naszych usług należą spotkania o tematyce: efektywność czasowa, redukcja stresu, rozwijanie efektywnych i różnorodnych zespołów i wiele innych.

Jeśli szukasz wsparcia w osiąganiu swoich celów i przełamywaniu ograniczeń, zwróć się do naszego doświadczonego trenera mentalnego. Dzięki naszym sesjom coachingowym zdobędziesz narzędzia do skutecznego zarządzania stresem, poprawisz koncentrację oraz zbudujesz silną motywację wewnętrzną. Nasz Trener Mentalny zapewni Ci wsparcie w pracy nad rozwojem osobistym i pomoże odkryć nowe możliwości. Działamy indywidualnie, dopasowując metody pracy do Twoich potrzeb. Zmień swoje podejście i odblokuj swój pełny potencjał pod okiem profesjonalisty. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Szukasz auta na jeden dzień, tydzień lub dłużej? Mamy dla Ciebie ofertę bezkonkurencyjną! Nasza firma to wynajem pojazdów Pruszków – lider wśród wypożyczalni samochodów. Dysponujemy szeroką paletą aut, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz samochodu do przewozu towarów, niewielkiego auta miejskiego, czy luksusowego limuzyny - u nas znajdziesz to, czego szukasz. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności! Skontaktuj się z nami, zarezerwuj samochód i przekonaj się o naszej wyjątkowej ofercie!