Rozwój osobisty

Nasze centrum szkoleniowe specjalizuje się w organizowaniu i przeprowadzaniu kursów dla pracowników sektora IT. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń dotyczących skutecznego zarządzania sieciami, których treści nieustannie dostosowywane są do zmieniających się standardów i technologii. Po ukończeniu naszego szkolenia, a także pomyślnemu zdaniu egzaminu ICND1 słuchacze otrzymują certyfikat CCNA Cisco Associate. To potwierdzenie zdobytej wiedzy jest niezwykle istotnym dokumentem w branży technologii informacyjnej.

Jeżeli interesują Państwa profesjonalne usługi BHP, takie jak szkolenia wstępne BHP czy okresowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy nie tylko szkolenia wstępne BHP, okresowe i stanowiskowe, ale też tworzenie dokumentacji BHP czy audyty. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy nie tylko posiada odpowiednią wiedzę, ale też potrafi ją przekazać. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy o różnej wielkości, na naszej stronie internetowej możecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty.

W szkole policealnej Pascal możesz zdobyć tytuł zawodowy technika masażysty. Dzięki dwuletniej nauce posiadasz nowe kwalifikacje. Podejmij pracę w klubie sportowym, przychodni rehabilitacyjnej, gabinecie SPA i wellness lub załóż własny salon terapii manualnej. Posiadamy 16 placówek w całej Polsce. Sprawdź!

Zapraszamy do podjęcia studiów podyplomowych, które przygotowują do zawodu o nazwie doradca restrukturyzacyjny. Podczas 2 semestrów (10 miesięcy) przekazana zostaje wiedza z zakresu prawa, zarządzania finansami oraz podstaw ekonomii. Biorący udział w kursach dowiedzą się również, jak wygląda struktura wniosków, a także na czym polega zdolność upadłościowa.