Rozwój osobisty

Jeżeli interesują Państwa profesjonalne usługi BHP, takie jak szkolenia wstępne BHP czy okresowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy nie tylko szkolenia wstępne BHP, okresowe i stanowiskowe, ale też tworzenie dokumentacji BHP czy audyty. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy nie tylko posiada odpowiednią wiedzę, ale też potrafi ją przekazać. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy o różnej wielkości, na naszej stronie internetowej możecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty.

W szkole policealnej Pascal możesz zdobyć tytuł zawodowy technika masażysty. Dzięki dwuletniej nauce posiadasz nowe kwalifikacje. Podejmij pracę w klubie sportowym, przychodni rehabilitacyjnej, gabinecie SPA i wellness lub załóż własny salon terapii manualnej. Posiadamy 16 placówek w całej Polsce. Sprawdź!

Zapraszamy do podjęcia studiów podyplomowych, które przygotowują do zawodu o nazwie doradca restrukturyzacyjny. Podczas 2 semestrów (10 miesięcy) przekazana zostaje wiedza z zakresu prawa, zarządzania finansami oraz podstaw ekonomii. Biorący udział w kursach dowiedzą się również, jak wygląda struktura wniosków, a także na czym polega zdolność upadłościowa.

Jeśli potrzebny Ci jest profesjonalnie prowadzony outsourcing HR zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami., W naszej firmie znajdziesz pomoc ze strony specjalistów, którzy wskażą Ci w jaki sposób najbardziej efektywnie zarządzać swoimi zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Pomożemy Ci pozyskać właściwego pracownika.

Kurs na prawo jazdy Warszawa to doskonałe przygotowanie do prawdziwego testu na prawo jazdy. Tylko nasza nauka jazdy to gwarancja dobrego przygotowania. Stolica to miasto gdzie przeprowadzamy nasze kursy. Zapraszamy na najlepszy kurs na prawo jazdy Warszawa. Tylko u nas nauczysz się jak najbezpieczniej prowadzić pojazdy.