Inne

Usprawniając i uprzyjemniając Państwa pracę oddajemy do Państwa codziennej dyspozycji datowniki automatyczne. Nasza firma dokonała wszelkich starań, aby były one praktycznym i zarazem prostym rozwiązaniem. W naszym katalogu znajdującym się na stronie internetowej, znajdą Państwo nowe, obecnie dostępne modele.

W ramach naszych usług proponujemy profesjonalne szkolenia ADR. Przewóz materiałów niebezpiecznych będzie dla Ciebie zrozumiały oraz dowiesz się jakie są warunki zdania egzaminu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych specjalistów, którzy sami przeprowadzają ten kurs. Czekamy właśnie na Ciebie!

Celem naszej działalności było stworzenie miejsca, które zapewni swoim Klientom dostęp do nowoczesnych, funkcjonalnych i niezawodnych rozwiązań z zakresu sprzętu medycznego. Sklep internetowy Timko ma do zaoferowania m. in. innowacyjny aparat RTG, który jest zaopatrzony w ramię C umożliwiające wzmacnianie obrazu.

Nie potrzebujesz wyjątkowej okazji, takiej jak ślub czy chrzciny, żeby zasłużyć na weekendowy wypoczynek za miastem. Polecamy naszą strefę wellness pod Warszawą, w ramach której zorganizujesz relaksacyjny wyjazd na majówkę, walentynki lub zupełnie spontanicznie, bez okazji. Oprócz komfortowego noclegu i odpoczynku na łonie natury gwarantujemy niezwykłe doznania kulinarne.

Planujesz wyjechać na weekend i spędzić romantyczne chwile z drugą połówką lub zrelaksować się w gronie znajomych i przyjaciół? Wybierz piękny Toruń i nasz stylowy hotel. Starówka dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Znajdziesz w okolicy wiele knajp wartych odwiedzenia, zrobisz piękne zdjęcia i odpoczniesz.

Przytulne, piękne oraz przestrzenne - takie właśnie są oferowane przez nas domki blisko morza w Pobierowie! Cieszą się one już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku i jednocześnie pełnią funkcję oazy komfortu oraz relaksu. My już postawiliśmy na najkorzystniejsze rozwiązania, teraz czas na Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli wybierasz się na urlopową wyprawę i potrzebujesz walizki lotniczej, w którą mógłbyś spakować najpotrzebniejsze rzeczy, to jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie i asortymencie odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: począwszy od trwałości, poprzez funkcjonalność, a skończywszy na niezwykłym designie.

Planujesz przyjazd do stolicy i przeglądasz hostele w Warszawie? Polecamy nasze noclegi w centrum. Masz tu wiele opcji do wyboru i dzięki temu jesteśmy pewni, że znajdziesz tę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. Możesz tu liczyć na darmową strefę parkowania oraz bezpłatne WI-FI i wsparcie obsługi na każdym etapie.