Inne

Usprawniając i uprzyjemniając Państwa pracę oddajemy do Państwa codziennej dyspozycji datowniki automatyczne. Nasza firma dokonała wszelkich starań, aby były one praktycznym i zarazem prostym rozwiązaniem. W naszym katalogu znajdującym się na stronie internetowej, znajdą Państwo nowe, obecnie dostępne modele.

W ramach naszych usług proponujemy profesjonalne szkolenia ADR. Przewóz materiałów niebezpiecznych będzie dla Ciebie zrozumiały oraz dowiesz się jakie są warunki zdania egzaminu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych specjalistów, którzy sami przeprowadzają ten kurs. Czekamy właśnie na Ciebie!

Nie potrzebujesz wyjątkowej okazji, takiej jak ślub czy chrzciny, żeby zasłużyć na weekendowy wypoczynek za miastem. Polecamy naszą strefę wellness pod Warszawą, w ramach której zorganizujesz relaksacyjny wyjazd na majówkę, walentynki lub zupełnie spontanicznie, bez okazji. Oprócz komfortowego noclegu i odpoczynku na łonie natury gwarantujemy niezwykłe doznania kulinarne.

Planujesz wyjechać na weekend i spędzić romantyczne chwile z drugą połówką lub zrelaksować się w gronie znajomych i przyjaciół? Wybierz piękny Toruń i nasz stylowy hotel. Starówka dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Znajdziesz w okolicy wiele knajp wartych odwiedzenia, zrobisz piękne zdjęcia i odpoczniesz.

Jeżeli wybierasz się na urlopową wyprawę i potrzebujesz walizki lotniczej, w którą mógłbyś spakować najpotrzebniejsze rzeczy, to jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie i asortymencie odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: począwszy od trwałości, poprzez funkcjonalność, a skończywszy na niezwykłym designie.

Planujesz przyjazd do stolicy i przeglądasz hostele w Warszawie? Polecamy nasze noclegi w centrum. Masz tu wiele opcji do wyboru i dzięki temu jesteśmy pewni, że znajdziesz tę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. Możesz tu liczyć na darmową strefę parkowania oraz bezpłatne WI-FI i wsparcie obsługi na każdym etapie.