Sport i turystyka

Góry i śnieg chyba wszystkim kojarzą się z jednym sportem, prawda? Nasza firma to komis nart, w którym zarówno kupisz, jak i sprzedasz swój sprzęt. Ponadto zajmujemy się także naprawą, jak i dopasowywaniem odpowiednich butów do uprawiania sportów zimowych. Wykonujemy serwis z zakresu wyrównywania ślizgów, zalewania ubytków, ostrzenia krawędzi i innych prac.

Jeżeli jesteś miłośnikiem silnych wrażeń, to koniecznie skorzystaj z potencjału naszej oferty. Rowery szosowe znajdujące się w naszym sklepie rowerowym to specjalistyczny sprzęt sportowy, który pozwoli Ci jeździć bez jakichkolwiek ograniczeń. Możesz liczyć na doskonałe połączenie najlepszych podsystemów, funkcjonalne przerzutki, doskonale pracujące amortyzatory, ergonomiczną kierownicę, wygodne siodło oraz trwałą ramę. Wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się wspaniałą jazdą bez ograniczeń!

Próbujesz zaszczepić w sobie sportową pasje i szukasz ruchliwej rozrywki, która do ciebie przemówi? Zapoznaj się z kursami, jakie organizuje ta katowicka szkoła tańca. Może salsa, bachata, popping czy reaggeton to coś właśnie dla ciebie? Placówka oferuje również zajęcia fitness w podziale na grupy wiekowe.

Nasz internetowy sklep narciarski i rowerowy specjalizuje się w sprzedaży najlepszej jakości sprzętu do uprawiania różnych sportów zimowych. Oprócz nart biegowych i zjazdowych posiadamy w ofercie również deski snowboardowe, specjalistyczne buty oraz wiązania. Ponadto zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów, np. rękawiczek czy kasków.

Jestem instruktorem już od niemal 20 lat, a od kilkunastu posiadam uprawnienia tandem-pilota. Organizuję dla moich klientów skoki spadochronowe w Zielonej Górze. Zanim jeszcze zapniemy uprząż, przejdziesz specjalne szkolenie, w którym poinformuję Cię o przebiegu lotu. Wykonamy również kilka pomocnych ćwiczeń sylwetki.

Naszą kompleksową ofertę tworzą doskonałej jakości ubrania, które doskonale się sprawdzą podczas codziennego treningu. Jako profesjonalny producent odzieży sportowej, oferujemy szorty, topy, legginsy, koszulki i inne. Znajdziesz tutaj modele w każdym rozmiarze. Powstały z trwałych i solidnych materiałów.

Chcąc stworzyć idealny sprzęt treningowy, który umożliwi wykonanie pełnego zestawu ćwiczeń cardio w domu, powstał Versa Climber. Inspirując się wspinaczką, połączyliśmy zalety bieżni oraz roweru. W ten sposób zaangażowaliśmy do pracy różne grupy mięśni, odciążając kolana i działając kompleksowo na ludzki organizm.